ONURSAL BAŞKANIMIZ GENÇLERİ İZLEDİ

Kulübümüz altyapısında forma giyen futbolcular bugün yapılan seçmelerde teknik heyetin gözüne girmek adına ter döktüler. A takımımızın antrenmanının ardından yapılan seçmelere U17 ve U19 takımlarımızda forma giyen futbolcularımızla bazı dışarıdan gelen isimler de katıldı. Ulukavak Nazmi Avluca Sahası’nda yapılan seçmeleri Belediye Başkanımız ve Kulübümüz Onursal Başkanı Sayın Muzaffer Külcü ile Belediye Başkan Yardımcısı ve Kulüp Başkanımız Sayın Zeki Gül, yöneticilerimiz Ömer Balaban, Mustafa Altunkaya ve Sinan Özdilli de izledi. Seçmeler öncesi teknik direktörümüz Yusuf Tokuş ile bir araya gelen Külcü, takım hakkında bilgiler aldı.

HÜNERLERİNİ SERGİLEDİLER

Bugün yapılan seçmeleri izleyen Belediye Başkanımız ve Kulübümüz Onursal Başkanı Sayın Muzaffer Külcü ile Kulüp Başkan Yardımcımız Ömer Balaban, sahadan ayrılmadan önce kısa bir paslaşma yaptılar. Külcü ve Balaban, futboldaki hünerlerini sergiledikten sonra sahadan birlikte ayrıldılar.

SİZLERİ KAZANMAK İSTİYORUZ

Teknik Direktörümüz Yusuf Tokuş, bugün yapılan seçmeler sonrasında genç futbolcular kısa bir konuşma yaptı. Amaçlarının a takıma futbolcu kazandırabilmek olduğunun altını çizen Tokuş, “ Bizim tek amacımız sizlerin ilerleyen yıllarda iyi yerlere gelebilmeniz. Gönül ister ki, her birinizi istediğiniz yerlere getirelim. İnşallah hepiniz bir gün hedefinize varmış olursunuz. Bunun için de yapmanız gereken tek şey çalışmak” diye konuştu. Tokuş ayrıca, seçmelerin birkaç gün daha süreceğini ifade ederek, “Seçmelere önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz. Buradaki amacımız kabiliyetli gençlerimizi takımıza katmak. Kadromuzda olmasını istediğimiz gençler olursa bunu ilerleyen haftalarda kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.