TOP BAŞI YAPTIK

2017-2018 sezonunda 3. Lig 3. Grup’ta mücadele edecek takımımız, yeni sezon hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı. Ulukavak Nazmi Avluca  Sahası’nda saat 18.30’da başlayan antrenmanda kadromuza yer alan 18 futbolcunun tamamı hazır bulundu. Teknik Direktörümüz Yusuf Tokuş nezaretinde yapılan sezonun ilk antrenmanı düz koşuların ardından sona erdi. Takımımız, yeni sezon hazırlıklarına yarın da sabah 07.30 ve akşam 18.30’da yapacağı antrenmanlarla devam edecek. Her iki antrenmanda Nazmi Avluca Sahası’nda gerçekleşecek.

YÖNETİCİLERİMİZ DE İZLEDİ

Takımımızın, dün yaptığı sezonun ilk antrenmanını bazı yöneticilerimiz de izledi. Ulukavak Nazmi Avluca Sahası’nda yapılan antrenmanı Kulüp Başkan Yardımcımız Ömer Balaban’ın yanı sıra Mustafa Altunkaya, Sinan Özdilli, Fahri Yandık ve Ahmet Özcam da izlediler. Kulüp Başkan Yardımcımız Ömer Balaban, yeni sezonun herkese hayırlı olması dileğinde bulunurken, transfer çalışmalarının da gerekli olan mevkilere göre devam ettiğini söyledi.

TEKNİK HEYET GÖREVE BAŞLADI

Yeni sezonla birlikte teknik heyetimiz de mesaiye başladı. Teknik Direktörümüz Yusuf Tokuş ile yardımcıları Ali Tuna Tanyıldız, Erkan Bölükbaş ve Çorum spor camiasının yakından tanıdığı isim olan kaleci antrenörü Faruk Akıllı da dün itibariyle ilk antrenmanlarına çıkmış oldular.

İKİ GENCİMİZ DE ANTRENMANDA

Yönetimimiz tarafından profesyonel yapılan iki futbolcumuz da takımda birlikte ilk antrenmanlarına çıktılar. Geçtiğimiz sezon U19 takımımızda forma giyen stoper Batuhan Demirel ile golcü futbolcumuz Kıvanç Kaya, bugün yapılan antrenmanda yer aldılar.